InviMed w poznańskim Malta Office Park

Klinika InviMed
Materiały prasowe

Należąca do Medicover klinika leczenia niepłodności została otwarta w znanym poznańskim zespole biurowym Malta Office Park. Do dyspozycji ma ok. 1000 m. kw. wynajętej powierzchni. Sieć dysponuje pięcioma punktami – w Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Katowicach i Poznaniu

InviMed to największa w Polsce sieć klinik leczenia niepłodności, obecna na rynku od 2001 r. Specjalizuje się we wspieraniu płodności par, prowadząc wnikliwą diagnostykę i dobierając indywidualnie najbardziej skuteczne metody leczenia. Dzięki przedłużeniu umowy najmu powierzchni ok. 1000 m. kw. podpisanej przez Medicover i EPP – firmę zarządzającą poznańskim kompleksem biurowym – ma możliwość zwiększyć komfort pacjentów i podnieść poziom oferowanych usług.

Działające w Malta Office Park centrum medyczne Medicover to dla wielu mieszkańców Poznania bardzo ważne i często odwiedzane miejsce. Z jego oferty wyjątkowo chętnie korzystają również pracownicy naszego kompleksu. Klinika InviMed, ze względu na bardzo wysoką specjalizację, jest miejscem o zasięgu regionalnym. Jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się sprostać najwyższym wymaganiom i pozyskać tak ważnego partnera” – mówi Agnieszka Gola, leasing manager EPP.  

Oprócz skutecznego leczenia i pomagania w spełnianiu marzeń o rodzicielstwie, zależy nam także na zwiększeniu komfortu naszych Pacjentów i lepszego przebiegu wszystkich wizyt oraz badań w naszej klinice. Dlatego postanowiliśmy zmienić lokalizację i przenieść się do większej, bardziej nowoczesnej placówki, w której będziemy przyjmować naszych pacjentów – uzupełnia Beata Pawłowska, dyrektor zarządzający kliniką InviMed w Poznaniu.  

Klinika InviMed w Poznaniu od wielu lat leczy pary borykające się z niepłodnością. Zespół kliniki tworzą doświadczeni specjaliści, m.in.: ginekolodzy, embriolodzy, immunolodzy, psychologowie i dietetycy. InviMed działa od 2001 roku, wówczas powstała w Warszawie pierwsza placówka – specjalistyczne centrum diagnozowania i leczenia niepłodności. W 2006 roku zaczęły działać kliniki w Poznaniu i we Wrocławiu, od lipca 2010 roku także w Gdyni, a od 2013 roku – w Katowicach.