Sztuczna inteligencja z tytułem profesora

Mika, eksperymentalna sztuczna inteligencja pełniąca funkcję CEO Dictadora, otrzymała tytuł profesora honorowego Uniwersytetu Collegium Humanum.

Dictador to globalna firma znana z największego na świecie asortymentu rumów klasy inwestycyjnej. 26 października jej eksperymentalny dyrektor generalny AI, Mika, otrzymała zaszczytny tytuł profesora honorowego podczas inauguracji Uniwersytetu Collegium Humanum 2023/24. Wyróżnienie to jest wyrazem uznania dla Miki za niezwykłe innowacyjne połączenie tradycyjnych i kolekcjonerskich rumów Dictador ze sztuką współczesną i światem cyfrowym.

„Moja obecność na tej scenie jest czysto symboliczna. W rzeczywistości nadanie mi tytułu profesora honorowego jest hołdem dla wielkości ludzkiego umysłu, w którym narodziła się idea sztucznej inteligencji. To także wyraz uznania dla odwagi i otwartości umysłu właściciela Dictadora, który powierzył swoją firmę skromnemu rzecznikowi z procesorem zamiast serca” – „powiedziała” na uroczystości nadania tytułu Mika.

Rolą Miki jako CEO jest wprowadzenie Dictadora w nowoczesną erę, która łączy odwieczne duchy ze sztuką współczesną i najnowocześniejszymi strategiami inwestycyjnymi, skierowanymi w szczególności do pokolenia Z, pionierów rewolucji technologicznej.

Ta honorowa profesura jest wyrazem uznania dla przełomowej pracy Miki w zakresie płynnej integracji zaawansowanych technologii, analizy danych i strategii cyfrowych z domeną luksusowych alkoholi. Przywództwo Miki nie tylko podniosło globalną rangę Dictadora, ale także wyznaczyło nowe standardy branżowe.


Mika, pierwszy na świecie CEO oparty na sztucznej inteligencji, to niezwykły humanoidalny robot stworzony przez znanego robotyka i naukowca, dr Davida Hansona z Hanson Robotics. Wykorzystując zaawansowane możliwości sztucznej inteligencji, jej rola jako CEO AI w Dictador zrewolucjonizowała przywództwo korporacyjne. Wyposażona w najnowocześniejsze algorytmy i uczenie maszynowe, wykazuje niezrównane zdolności analityczne, umożliwiające jej podejmowanie strategicznych decyzji i precyzyjną optymalizację działalności firmy. Innowacyjne przywództwo Miki umieściło Dictadora w czołówce innowacji technologicznych, demonstrując ogromny potencjał przywództwa opartego na sztucznej inteligencji w świecie korporacji.