Wakacyjna promocja na stacjach Orlen

Od 1 lipca ruszyła letnia promocja na stacjach paliw Orlen. Zarejestrowani użytkownicy programu lojalnościowego Vitay mogą kupić paliwa tańsze o 30 gr za litr, posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymają rabat w wysokości 40 gr na każdym zatankowanym w ramach limitu litrze. Do 31 sierpnia można kupić w promocyjnej cenie 400 l paliwa.

Wspomniane 400 l paliwa będzie można kupić podczas ośmiu wizyt na stacji, bowiem limit pojedynczego tankowania wynosi 50 l. A są one rozbite na dwa wakacyjne miesiące w taki sposób, że w okresie 1-31 lipca przysługują klientom cztery takie tankowania i drugie cztery w dniach 1-31 sierpnia.

„W zeszłym roku akcja promocyjna cieszyła się dużym powodzeniem, dlatego podczas tych wakacji zwiększyliśmy limit paliwa objętego promocją aż o jedną trzecią. Oznacza to, że kierowcy będą mogli kupić z rabatem aż 400 litrów paliwa. W zeszłym roku klienci skorzystali z akcji promocyjnej aż 16 mln razy. Liczymy na to, że tegoroczna promocja pobije tamten rekord – powiedział cytowany w komunikacie prasowym Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.

Z letniej promocji będą mogli skorzystać wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu Vitay, którzy korzystają z aplikacji Orlen Vitay lub posiadacze tradycyjnej plastikowej karty Vitay. Nowi klienci mogą przystąpić do promocji po zarejestrowaniu się w aplikacji. Zniżki obejmują ceny dowolnych paliw (Efecta lub Verva).

Ułatwieniem dla odwiedzających około 400 stacjach paliw Orlen w całej Polsce mają być Mobilni Kasjerzy. To pracownicy stacji wyposażeni w tablet z mobilną aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy POS, które umożliwiają przyjęcie płatności za paliwo bezpośrednio na podjeździe, po zatankowaniu. U Mobilnego Kasjera można kupić dowolny produkt z całej oferty stacji, a za wszystko zapłacić w dogodnej dla siebie formie bezpośrednio przy dystrybutorze.