Wygraj Toyotę w loterii PeoPay

odzdzial_banku_pekao_smyk_warszawa

Bank Pekao przygotował na wakacje Odjazdową loterię PeoPay. Do wygrania jest Toyota Yaris Cross, telewizory, laptopy, soundbary, smartfony i wiele innych atrakcyjnych nagród. Wartość nagrody głównej to 132 tys. zł, a wszystkich – ponad 340 tys. zł

Do loterii mogą przystąpić nowi i obecni klienci Banku Pekao. Wystarczy, że posiadają lub zamówią kartę debetową Mastercard lub Maestro, bądź kartę kredytową Mastercard w Pekao i wyrażą zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych drogą elektroniczną. Potem należy zarejestrować się w loterii, zalogować do aplikacji PeoPay i wykonać przynajmniej jedną transakcję Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay lub Garmin Pay.

Dzięki loterii chcemy zachęcić klientów do aktywnego korzystania z aplikacji PeoPay i płatności telefonem lub zegarkiem z wykorzystaniem kart Maestro lub Mastercard wydanych przez Bank Pekao. Ciągłe podnoszenie atrakcyjności naszych kanałów elektronicznych jest dla nas priorytetem. Uruchomienie loterii jest jednym z nich. Nasi klienci, poza szerokim wachlarzem funkcji płatniczych aplikacji, mogą korzystać również z wielu innych możliwości wykraczających poza standardowe funkcje bankowości, np. zakup biletów komunikacji miejskiej, opłaty za parkingi czy autostrady. W naszych kanałach elektronicznych mogą także skorzystać już z ponad 100 dyspozycji i zaświadczeń bez konieczności wizyty w oddziale, a nawet dostosować swoją aplikację mobilną do własnych potrzeb dzięki dostępnym opcjom personalizacji – komentuje Patryk Korus, dyrektor Biura Aktywizacji Kanałów i Procesów Cyfrowych w Banku Pekao.

Każdy z przystępujących do loterii otrzyma 10 losów za pierwsze logowanie do PeoPay i wykonanie transakcji zgodnie z regulaminem. Płacąc z użyciem karty kredytowej Mastercard można zwiększyć swoje szanse i otrzymać 5 razy więcej losów, niż w przypadku użycia karty debetowej. Do loterii można przystąpić od 25 lipca do 2 października. Premiowane będą transakcje i logowania dokonywane od kolejnego dnia po dokonaniu zgłoszenia.

Co tydzień losowanych będzie 10 nagród II stopnia tego samego rodzaju. Losowanie nagrody głównej (samochodu) odbędzie się 24 października 2022 r.

– Według danych raportu NetB@nk Związku Banków Polskich rośnie aktywność użytkowników aplikacji mobilnych na polskim rynku bankowym. W ciągu roku ich liczba zwiększyła się aż o 20 proc. Staramy się odpowiadać na potrzeby klientów i budować aplikację mobilną, która wyznacza trendy rynkowe w zakresie wygody, funkcjonalności i jakości. W ciągu ostatnich 2 lat potroiliśmy liczbę logowań z urządzeń mobilnych, co pokazuje jak ważny jest kanał mobilny dla naszych klientów. Obecnie już 82 proc. klientów loguje się z poziomu swojego smartfona do bankowości elektronicznej – mówi Bartosz Zborowski, dyrektor Departamentu Innowacji i Kanałów Zdalnych w Banku Pekao.

Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie www.pekao.com.pl/loteria-peopay/