Nowy tydzień zaczynamy od lekkiego osłabienia złotego, szczególnie widać to na relacji do dolara, który zyskuje 2 grosze. Jest notowany na poziomie 4,08 zł, z kolei euro to 4,29 zł. W zasadzie to najniższe poziomy w ostatnich dniach. To pokazuje, że miniony tydzień był dla złotego dość dobrym okresem. Polska waluta zyskała w ślad za lepszymi danymi makro – powiedział Marek Rogalski, główny analityk walutowy DM BOŚ, w cotygodniowym komentarzu dla ISBnews.TV.
👉👉👉 Więcej informacji w serwisie ISBnews.TV
http://www.isbnews.tv/
http://www.linkedin.com/company/14790666/admin/
http://www.facebook.com/ISBnews-Informac…-547016962005593
twitter.com/AgencjaISB


