6,5% na lokacie Raiffeisen Digital Bank

Raiffeisen Digital Bank dodał właśnie do swojej oferty bankowości cyfrowej lokatę terminową o oprocentowaniu 6,5% w skali roku na okres sześciu miesięcy. Z oferty mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci banku.

Raiffeisen Digital Bank udostępnił tym klientom, którzy zdecydują się otworzyć za pośrednictwem aplikacji nową lokatę terminową online, oprocentowanie lokaty 6-miesięczne wynoszące 6,5% w skali roku. Aby skorzystać z promocyjnej oferty trzeba zalogować się do aplikacji Raiffeisen Digital Bank i utworzyć nową lokatę terminową online w kilku prostych krokach. Proces odbywa się za pomocą kilku kliknięć, jest intuicyjny i całkowicie online, co pozwala na wygodne zarządzanie oszczędnościami z dowolnego miejsca.

„Lokata terminowa półroczna jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów na pomnażanie oszczędności. Korzystne oprocentowanie 6,5% w skali roku pozwala na uzyskanie wyższych zysków. Co ważne, oferta jest dostępna bezpośrednio online dla wszystkich użytkowników posiadających rachunek bieżący, bez względu na historię współpracy z Raiffeisen Digital Bank” – komentuje Kamil Niewiatowski, country manager na Polskę w Raiffeisen Digital Bank.

Więcej informacji na temat lokat terminowych:

https://www.raiffeisendigital.com/pl