ISBiznes Logo

Partner merytoryczny

Bank Pekao
sobota, 27 czerwca, 2026
ISBiznes Logo

Partner merytoryczny

Bank Pekao
Strona główna ISBnews Roman Szyszko i Sławomir Staszak zostali powołani na wiceprezesów zarządu Energi

Roman Szyszko i Sławomir Staszak zostali powołani na wiceprezesów zarządu Energi

Warszawa, 19.04.2024 (ISBnews) – Rada nadzorcza Energi powołała w skład zarządu Romana Szyszko i Sławomira Staszaka i powierzyła im pełnienie funkcji wiceprezesów z dniem 20 kwietnia br., podała spółka.

Grupa Energa jest trzecim największym operatorem systemu dystrybucyjnego w zakresie dostarczanej energii i trzecim największym sprzedawcą energii elektrycznej do odbiorców końcowych. Całkowita zainstalowana moc wytwórcza w elektrowniach grupy wynosi ok. 1,34 GW. Od końca kwietnia 2020 r. spółka należy do grupy kapitałowej Orlen.

(ISBnews)