Intensywny grudzień Biedronki. Kolejne sklepy na mapie Polski

Sieć Biedronka, tak jak zapowiadała na łamach ISBiznes.pl, nie zwalnia tempa i mimo, że jest już połowa grudnia, a do końca roku nie zostało wiele dni, otwiera w tym tygodniu aż 13 nowych placówek w różnych częściach Polski. Z tej okazji w każdym z otwieranych sklepów przygotowano szereg powitalnych promocji i atrakcji.

Wcześniej sieć zapowiadała na łamach ISBiznes.pl plany otwarcia kolejnych sklepów w grudniu, po tym jak wcześniej otworzyła 11 placówek. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

– W Biedronce zawsze dbamy o to, aby zapewniać naszym klientom jeszcze lepszy dostęp do świeżych produktów w dobrych cenach. Sklepy, które w tym tygodniu po raz pierwszy otworzyły się dla klientów to placówki, dzięki którym zakupy będą jeszcze bardziej wygodne, ekologiczne oraz przyjemne, co jest ważne szczególnie przed Świętami – mówi Paweł Stolecki, dyrektor makroregionu w sieci Biedronka.

Wszystkie nowopowstałe sklepy sieci to nowoczesne placówki, zaprojektowane według najnowszych standardów. Produkty w sklepach są wyeksponowane bardziej przystępnie – wydzielone zostały strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami, a każdy z nich jest przyjazny środowisku dzięki zastosowaniu oświetlenia LED oraz regałów chłodniczych wykorzystujących gaz CO2.

Nowe placówki to łącznie prawie 10 tys. m2 powierzchni sprzedaży i ponad 120 miejsc pracy. Z myślą o komforcie podczas zakupów wszystkich klientów, każdy z otwartych sklepów Biedronka został wyposażony w minimum cztery kasy tradycyjne, a w wybranych z nich, znajdą się także kasy samoobsługowe. Zmotoryzowani klienci odwiedzający sklepy będą mieli dostęp do parkingów z kilkudziesięcioma miejscami parkingowymi, uwzględniającymi także potrzeby osób z niepełnosprawnościami. W większości sklepów klienci mogą skorzystać także z lady tradycyjnej, gdzie możliwy jest zakup świeżych mięs i serów na wagę. Dodatkowo sklepy we Władysławowie, Głuszynie, Augustowie i Szczecinku wyposażono w automatyczną krajalnicę do chleba.

W nowych sklepach sieci Biedronka klienci mogą liczyć także na wyjątkowe promocje i atrakcje w dniu otwarcia. Czekają na nich zniżki na wybrane produkty, m.in. na pomarańcze deserowe luz 2,99 zł/kg przy zakupie min. 1 kg, kaczkę nadziewaną w cenie 13,99 zł oraz chemię tańszą nawet o 66%. W wybranych sklepach na odwiedzających czekać będą degustacje produktów z lady tradycyjnej, konkursy z nagrodami, oprawa muzyczna DJ’a czy też balony dla dzieci, a w świąteczny nastrój wprawi ich Święty Mikołaj. Promocje mogą się różnić w zależności od placówki. W każdym ze sklepów Biedronka w Polsce od 12 grudnia klienci mogą kupić specjalne produkty przygotowane przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, które wspierają 31. Finał WOŚP, będzie również możliwość wsparcia celu zbiórki na kasach samoobsługowych, a także tradycyjnych dowolną kwotą będącą wielokrotnością złotówki.

Na przełomie listopada i grudnia Biedronka otworzyła ponad 10 nowych sklepów. Do końca roku sieć otworzy dodatkowe kilkadziesiąt sklepów.

Nowe sklepy Biedronki