Biedronka otwiera 13 nowych sklepów w całej Polsce w tym tygodniu

Warszawa, 15.12.2022 (ISBnews) – Biedronka otworzy 13 nowych sklepów w różnych częściach Polski w tygodniu od 12 do 17 grudnia, podała sieć. Nowe placówki to łącznie prawie 10 tys. m2 powierzchni sprzedaży i ponad 120 miejsc pracy.

“Mimo, że jest już połowa grudnia, a do końca roku nie zostało wiele dni, sieć Biedronka nie zwalnia tempa i otwiera w tym tygodniu aż trzynaście nowych placówek w różnych częściach Polski. Dzięki nim, klientom nie straszna będzie świąteczna gorączka. Wszystkie nowo powstałe sklepy sieci to nowoczesne placówki, zaprojektowane według najnowszych standardów. Produkty w sklepach są wyeksponowane bardziej przystępnie – wydzielone zostały strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami, a każdy z nich jest przyjazny środowisku dzięki zastosowaniu oświetlenia LED oraz regałów chłodniczych wykorzystujących gaz CO2” – czytamy w komunikacie.

Nowe placówki to łącznie prawie 10 tys. m2 powierzchni sprzedaży i ponad 120 miejsc pracy. Każdy z otwartych sklepów Biedronka został wyposażony w minimum cztery kasy tradycyjne, a w wybranych z nich znajdą się także kasy samoobsługowe, podano w informacji.

Sklepy zostaną otwarte w następujących miejscowościach: Baranowo (12 grudnia), Złotniki Kujawskie (13 grudnia), Kędzierzyn-Koźle, Wieliszew, Kolno, Grębocin, Głuszyna, Przygodzice, Gaszowice, Kołobrzeg, Szczecinek (15 grudnia), Władysławowo, Augustów (17 grudnia).

Na koniec września br. sieć Biedronka liczyła 3 304 placówki.

(ISBnews)