Pół roku za darmo z CANAL+ i Netflix w Banku Pekao

Oglądaj pół roku za darmo online CANAL+. Warunek: załóż konto Konto Przekorzystne z wielowalutową kartą Visa. Dodatkowo możesz zyskać Konto Oszczędnościowe na 6 miesięcy na 5 proc. w skali roku. Oferta ważna do końca czerwca

W promocji bank przekaże pierwszym 2000 klientów, którzy założą Konto Przekorzystne z kartą wielowalutową Visa voucher o wartości 420 zł na dostęp do serwisu CANAL+ online obejmujący Pakiet CANAL+ z Netflix na 6 miesięcy. Promocja dotyczy klientów, którzy założą konto za pośrednictwem strony internetowej lub na selfie.

Wystarczy, po otwarciu konta z kartą Visa, bankowością internetową Pekao24 i aplikacją PeoPay spełnić prosty warunek, czyli wykonać co najmniej po pięć transakcji kartą Visa Banku Pekao w lipcu, sierpniu oraz wrześniu 2022 r. Należy również pamiętać o wpisaniu w trakcie otwarcia konta kodu promocji „CANAL” i spełnić pozostałe warunki promocji opisane pod www.pekao.com.pl/konto/. Promocja dotyczy Kont Przekorzystnych wraz z kartą wielowalutową Visa założonych online do 30 czerwca 2022 r. Vouchery są ważne do 31 grudnia 2022 r.

Warto dołączyć do grona klientów Banku Pekao, bo Konto Przekorzystne Banku Pekao jest  bezpłatne, łatwo je założyć nie wychodząc z domu, a teraz jeszcze dodatkowo można przy okazji skorzystać z ciekawej promocji. Przy tym nowi klienci mają możliwości korzystania z innych naszych produktów jak wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe 5 proc. w skali roku na 6 miesięcy czy lokat nawet na 6 proc. na rok, a w aplikacji PeoPay korzystać z wielu praktycznych funkcji, jak płatności za autostrady, parkingi, czy bilety komunikacji miejskiej  – mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao.

Bank Pekao ofertuje Konto Przekorzystne na bardzo atrakcyjnych warunkach – klienci nie ponoszą opłat za jego prowadzenie, bezwarunkowo. Dodatkowo, po spełnieniu prostych warunków (jeden wpływ na rachunek na min. 500 zł w miesiącu i jedna płatność kartą wydaną do rachunku), nie zapłacą nic za obsługę wielowalutowej karty do konta Visa, a także za wypłaty gotówki tą kartą ze wszystkich bankomatów za granicą.

Młodzi klienci, którzy nie ukończyli 26 lat, mogą bez opłat korzystać z prowadzenia konta, obsługi karty debetowej oraz wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Karta wielowalutowa Visa umożliwia dokonywanie transakcji w walutach obcych, które przeliczane są po kursie Visa, bez dodatkowych prowizji i opłat banku. Dzięki temu jej posiadacz może wygodnie płacić za zakupy, a także wypłacać gotówkę bez obawy o koszty przewalutowań. Jest szczególnie przydatna podczas podróży zagranicznych. Kolejną korzyścią z tytułu posiadania karty wielowalutowej Visa jest możliwość korzystanie ze zniżek, promocji oraz personalizowanych usług oferowanych przez partnerów Visa Benefit Program. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.visa.pl/pl_pl/visa-benefit/