– W zeszłym tygodniu mogliśmy zauważyć próbę umocnienia się złotego, który był wyraźnie kupowany. Jednym z argumentów, które za tym przemawiały było inwestowanie na warszawskiej giełdzie, ponieważ według niektórych jest ona niedowartościowana – mówi Marek Rogalski, główny analityk walutowy DM BOŚ, w cotygodniowym komentarzu dla ISBnews.TV.
??? Więcej informacji w serwisie ISBnews.TV
http://www.isbnews.tv/
http://www.linkedin.com/company/14790666/admin/
http://www.facebook.com/ISBnews-Informac…-547016962005593
twitter.com/AgencjaISB
Strona główna IBSnews TV Marek Rogalski, DM BOŚ: Środowa decyzja RPP może sprzyjać umocnieniu złotego


