ISBiznes Logo

Partner merytoryczny

Bank Pekao
piątek, 26 czerwca, 2026
ISBiznes Logo

Partner merytoryczny

Bank Pekao
Strona główna ISBnews RN KGHM ogłosiła konkurs na dwóch wiceprezesów zarządu obecnej kadencji

RN KGHM ogłosiła konkurs na dwóch wiceprezesów zarządu obecnej kadencji

Warszawa, 11.08.2022 (ISBnews) – Rada nadzorcza KGHM Polska Miedź ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na dwóch wiceprezesów w ramach zarządu XI kadencji, podała spółka.

„Zgłoszenia kandydata na stanowiska:

1) wiceprezesa zarządu ds. rozwoju,

2) wiceprezesa zarządu ds. aktywów zagranicznych,

będą przyjmowane do dnia 29 sierpnia 2022 roku w siedzibie spółki” – czytamy w ogłoszeniu.

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami zaplanowano na 30 sierpnia.

Spółka podała dziś, że Adam Bugajczuk złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa ds. rozwoju od 31 sierpnia br. Wcześniej w tym tygodniu ze stanowiska wiceprezesa ds. aktywów zagranicznych zrezygnował Paweł Gruza.

KGHM Polska Miedź posiada szerokie portfolio projektów eksploracyjnych, rozwojowych i produkcyjnych w Polsce, Niemczech, Kanadzie, Chile i USA. Spółka jest notowana na GPW od 1997 r. W 2021 r. miała 29,8 mld zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)