Warszawa, 22.06.2026 (ISBnews) – Konsorcjum Mirbudu i Kobylarni podpisało umowę z Miastem Bydgoszcz – Zarządem Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy oraz Miejskimi Wodociągami i Kanalizacją w Bydgoszczy na budowę dwutorowego torowiska tramwajowego wzdłuż ul. Solskiego od ronda Kujawskiego do pętli Bielicka wraz z pętlą Bielicka w Bydgoszczy, podała spółka. Wartość umowy wynosi 107,22 mln zł brutto. Termin realizacji zadania wynosi 27 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Mirbud działa przede wszystkim jako generalny wykonawca lub generalny realizator we wszystkich segmentach budownictwa. Od 2008 r. spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie. W 2025 r. miała 2,95 mld zł skonsolidowanych przychodów.
(ISBnews)


