BNP Paribas BP: Przemysław Gdański i dotychczasowy zarząd powołany na kolejną kadencję

Warszawa, 04.03.2024 (ISBnews) – Rada nadzorcza BNP Paribas Bank Polska podjęła uchwałę w sprawie ustalenia liczby członków zarządu banku nowej kadencji na osiem osób i powołała zarząd na nową 3-letnią kadencję w dotychczasowym składzie, podał bank. Przemysław Gdański został ponownie powołany na prezesa zarządu.

“Rada nadzorcza na posiedzeniu w dniu 29 lutego 2024 r. podjęła uchwałę w sprawie ustalenia liczby członków zarządu banku nowej kadencji na osiem osób oraz powołała Zarząd na nową 3-letnią kadencję w dotychczasowym składzie obejmującym następujące osoby:

1. Przemysław Gdański prezes zarządu
2. André Boulanger wiceprezes zarządu
3. Małgorzata Dąbrowska wiceprezes zarządu
4. Wojciech Kembłowski wiceprezes zarządu
5. Piotr Konieczny wiceprezes zarządu
6. Magdalena Nowicka wiceprezes zarządu
7. Volodymyr Radin wiceprezes zarządu
8. Agnieszka Wolska wiceprezes zarządu” – czytamy w komunikacie.

Zgodnie z podjętymi uchwałami wyżej wymienione osoby zostały powołane na wskazane stanowiska w zarządzie, na nową kadencję rozpoczynającą się z dniem odbycia walnego zgromadzenia banku zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za rok 2023, podano także.

BNP Paribas Bank Polska jest członkiem wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Jest bankiem uniwersalnym, notowanym na GPW. Aktywa razem banku wyniosły 161,03 mld zł na koniec 2023 r.

(ISBnews)