Bank Pekao: 3 tys. zł za 0 zł przez 12 miesięcy

Bank Pekao wprowadził wyjątkową promocję – pożyczkę w koncie za 0 zł przez 12 miesięcy. Mogą z niej skorzystać klienci, którzy do 31 marca założą w banku Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium. Dzięki pożyczce sfinansują ekstra wydatki bez dodatkowych opłat.

Bank Pekao odpowiada na potrzeby klientów, którzy chcą mieć pod ręką dodatkową gotówkę i przygotował wyjątkową ofertę pożyczki w koncie do kwoty 3000 zł. Pożyczka w koncie to dostęp do dodatkowych środków, które można  wykorzystać w każdej chwili. Jest to zabezpieczenie na wypadek niespodziewanych wydatków.

Warunki promocyjnej pożyczki w koncie są bardzo atrakcyjne – klient po podpisaniu umowy może korzystać z dostępnej pożyczki w dowolnym momencie przez 12 miesięcy i w tym czasie nie ponosi kosztów, czyli nie płaci ani oprocentowania, ani prowizji za jej udzielenie. Promocja trwa do 31.03.2023 r. Aby z niej skorzystać wystarczy w czasie trwania promocji otworzyć Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium, złożyć wniosek i podpisać umowę o pożyczkę w koncie. Nowi klienci, którzy założą Konto Przekorzystne, mogą otworzyć także Konto Oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 8 proc. w skali roku przez 6 miesięcy do kwoty 200 tys. zł. Za otwarcie Konta Przekorzystnego na selfie klienci mogą też odebrać bonus w wysokości 200 zł, jeśli spełnią warunki promocji: 50 zł za samo otwarcie konta, kolejne 3 x 50 zł można dostać, gdy w pierwszych trzech miesiącach od podpisania umowy klient wykona min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta oraz zaloguje się min. 1 raz do aplikacji mobilnej PeoPay.

– Cieszę się, że możemy klientom zaoferować tę wyjątkową pożyczkę. Klient zakładając konto w naszym banku otrzymuje możliwość korzystania z pożyczki w dowolnym momencie nawet przez 12 miesięcy, nie ponosząc żadnych kosztów, czyli nie zapłaci ani prowizji, ani oprocentowania. To kolejna propozycja naszego banku, pomagająca klientom w prosty sposób sfinansować swoje wydatki i plany, których nie muszą odkładać w czasie, gdy chwilowo nie mają własnych środków. Wystarczy raz uruchomić limit w swoim koncie, aby móc korzystać z niego w dowolnym momencie, gdy pojawi się taka potrzeba – mówi Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao – A w ofercie z Kontem Oszczędnościowym jest okazją do zdobycia dodatkowego bonusa, więc tym bardziej zachęcamy klientów do otwierania kont w naszym banku.

Jeśli klient otworzy bankowość elektroniczną Pekao24, to pożyczkę można otrzymać całkowicie online. Wtedy wniosek o limit w koncie należy złożyć w serwisie internetowym Pekao24, aplikacji PeoPay lub na infolinii. Oferta jest dostępna również w każdym oddziale banku.